Київська поліція затримала шахраїв, які намагалися продати незаконно присвоєну квартиру. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. 

Співробітники столичного главку поліції отримали оперативну інформацію про групу аферистів у сфері нерухомості. На час перевірки зловмисники вже розмістили оголошення про продаж однокімнатної київської квартири на Оболонському проспекті і вели переговори з потенційними покупцями.

У рамках кримінального провадження, відкрито справу за ч.4 ст.190 КК (шахрайство), поліцейські отримали офіційні підтвердження з різних інстанцій про те, що станом на 2013 рік у документах на право власності зазначений власник помер в 2010 році і не залишив спадкоємця. У той же час, за твердженням аферистів, вони нібито купили цю квартиру в 2000 році. Також правоохоронці мали підтвердження, що нотаріус, який фігурує у договорі купівлі-продажу шахраїв, не здійснював оформлення зазначеного приміщення у 2000 році.

Правоохоронці під час оформлення попереднього договору купівлі-продажу квартири вартістю $24 тис. і передачі $1 тис. завдатку затримали зловмисниць. Ними виявилися мати і дочка, мешканки Миколаївської області.

Договір, за яким ще 18 років тому 48-річна мешканка Миколаєва стала володаркою квартири на Оболоні, спрямований на експертне дослідження.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kvartira-1748x984-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kvartira-1748x984-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільствоКиїв,незаконний продаж квартир,Поліція,шахраїКиївська поліція затримала шахраїв, які намагалися продати незаконно присвоєну квартиру. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.  Співробітники столичного главку поліції отримали оперативну інформацію про групу аферистів у сфері нерухомості. На час перевірки зловмисники вже розмістили оголошення про продаж однокімнатної київської квартири на Оболонському проспекті і вели переговори з потенційними...| Київської області та України | Kiev Time