Київська місцева прокуратура №9 у судовому порядку вимагає повернути з незаконного користування нежитлове приміщення площею понад 250 кв.м. на вул.Боткіна, що перебуває на балансі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».

Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

У 2011 році між Регіональним відділенням Фонду держмайна України в м.Києві та приватним товариством було укладено договір, відповідно до якого вказане майно передавалось приватній структурі у довгострокову оренду для розміщення офісних приміщень.

Під час користування приміщеннями приватна структура систематично порушувала умови договору в частині сплати орендних коштів, що призвело до припинення орендодавцем договору оренди. Попри це суб’єкт господарювання не повернув приміщення, а продовжив й надалі користуватись майном університету.

Зважаючи на це, прокуратура звернулась до суду з вимогою про виселення товариства з приміщення освітнього закладу та стягнення понад 680 тисяч гривень заборгованості, яка виникла у товариства внаслідок несплати орендних коштів.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b28c378b347e-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b28c378b347e-707x400-150x150.pngКиївTimeКиївСуспільствоКиїв,КПІ,оренда приміщення,прокуратураКиївська місцева прокуратура №9 у судовому порядку вимагає повернути з незаконного користування нежитлове приміщення площею понад 250 кв.м. на вул.Боткіна, що перебуває на балансі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут». Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. У 2011 році між Регіональним відділенням Фонду держмайна України в м.Києві та приватним товариством було укладено...| Київської області та України | Kiev Time