У зв’язку з частішим перебуванням дітей на вулицях міста у весняно-літньому періоді працівники відділу ювенальної превенції нагадали про правила дорожнього руху.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Оксана Поплавська, «дитячі» правоохоронці спільно зі шкільними офіцерами поліції долучились до всеукраїнської акції «Будь помітним! Безпека понад усе!»:

«З метою попередження та профілактики дорожньо-транспортних пригод за участі неповнолітніх ми провели з дітьми роз’яснювальну роботу. У першу чергу ми нагадали малятам про основні правила дорожнього руху».

У зв’язку з весняно-літнім періодом, коли діти більше часу проводять на вулицях та зростає вірогідність того, що вони можуть стати учасниками дорожньо-транспортної пригоди, правоохоронці також провели профілактичну бесіду.

«Дитячі» поліцейські та шкільні офіцери поліції продемонстрували, як правильно переходити дорогу, не потрапити у пригоду, катаючись на велосипеді, самокаті та популярному серед молоді транспорті – гіроборді.

Працівники відділу ювенальної превенції порадили дітям під час активного проводження часу на дворі мати на собі світловідбивні елементи, які столичні правоохоронці подарували неповнолітнім разом із примірником правил дорожнього руху.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/ak-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/ak-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоакція,діти,Поліція,Правила дорожнього руху,школаУ зв’язку з частішим перебуванням дітей на вулицях міста у весняно-літньому періоді працівники відділу ювенальної превенції нагадали про правила дорожнього руху. Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Оксана Поплавська, «дитячі» правоохоронці спільно зі шкільними офіцерами поліції долучились до всеукраїнської акції «Будь помітним! Безпека понад усе!»: «З метою попередження та профілактики дорожньо-транспортних...| Київської області та України | Kiev Time