Столична влада позиватиметься у суд на власників торговельно-розважальних центрів, які не усунули порушення пожежної безпеки.

Про це під час інспекції ТРЦ «Магеллан» заявив мер Києва Віталій Кличко.”Ми перевірили ТРЦ «Магеллан». Представники ДСНС виявили низку порушень, які уже частково виправлено, але також є ще зауваження, які незабаром мають бути усунені. Інакше ми будемо звертатися до суду для того, щоб в примусовому вигляді зробити так, щоб бізнес був відповідальний”, – сказав Кличко.

Зазначається, що під час перевірки ТРЦ “Магеллан” було виявлено захаращення шляхів евакуації, торгівля на місцях евакуації тощо.

За словами мера, на сьогодні продовжуються перевірки столичних ТРЦ.

“У кожному ТРЦ зараз представники пожежної безпеки, ДСНС роблять зауваження, які повинні бути усунені в найкоротші терміни, в інакшому випадку ми будемо робити все, щоб ці центри не працювали”, – зазначив він.

Кличко додав, що в Києві 120 торговельно-розважальних центрів, і кожен з них повинен відповідати нормам пожежної безпеки.

Укрінформ

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/klichko5_10-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/klichko5_10-1-150x150.jpgKiev-TimeКиївКиїв,пожежна безпека,трцСтолична влада позиватиметься у суд на власників торговельно-розважальних центрів, які не усунули порушення пожежної безпеки. Про це під час інспекції ТРЦ «Магеллан» заявив мер Києва Віталій Кличко.'Ми перевірили ТРЦ «Магеллан». Представники ДСНС виявили низку порушень, які уже частково виправлено, але також є ще зауваження, які незабаром мають бути усунені. Інакше...| Київської області та України | Kiev Time