Генерал-полковник Генадій Петрович Воробйов добре відомий тим, що 16 січня 2014 року він відмовився виконувати злочинний наказ про застосування сили щодо активістів Євромайдану. 

Київські волонтери стурбовані тим, як перебігає процес громадського обговорення щодо перейменування вулиці Курської в Солом’янському районі Києва на честь генерала-полковника Генадія Воробйова.

Так, на думку волонтерів, громадськість недостатньо поінформована стосовно особистості людини, на честь якої пропонується перейменувати вулицю, через що ініціатива викликала певну кількість негативних відгуків. Міркуваннями з цього приводу на своїй сторінці в Facebook поділилася волонтер Альона Шевцова:

“В Києві збираються перейменувати вулицю Курську на ім’я Генадія Петровича Воробйова, генерала-полковника, який для всіх хто його знав був справжнім Героєм України. Я зайшла на сайт де проходить голосування, і серед 250 голосів 97 проти!!! Хто ці “люди”, які так проголосували? Чи знають вони, чиє ім’я буде носити ця вулиця, якщо ініціативу підтримати? Тож дуже прошу киян підтримати, не полінуватися і зареєструватися на сайті, проголосувати за справжнього, чесного військового для якого честь мундиру – не порожні слова якого,на жаль, вже нема серед нас, але він завжди буде в наших серцях”, – написала вона.

Долучитись до обговорення на сайту КМДА можна за посиланням. Нагадаємо, громадське обговорення з цього питання триватиме до 23 грудня.

Довідка: Генадій Петрович Воробйов  – генерал-полковник ЗСУ.  З 16 лютого 2014 року перший заступник начальника Генерального штабу ЗС України. З 21 травня 2016 був начальником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Нагороджений Орденом Богдана Хмельницького I, II та III третього ступенів. Пішов з життя 11 лютого 2017 року.  Під час подій Революції Гідності відмовився виконувати злочинний наказ про застосування сили щодо активістів Євромайдану.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1486819705-7700.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1486819705-7700-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствогенерал-полковник Генадій Воробйов,громадське обговорення,КМДАГенерал-полковник Генадій Петрович Воробйов добре відомий тим, що 16 січня 2014 року він відмовився виконувати злочинний наказ про застосування сили щодо активістів Євромайдану.  Київські волонтери стурбовані тим, як перебігає процес громадського обговорення щодо перейменування вулиці Курської в Солом'янському районі Києва на честь генерала-полковника Генадія Воробйова. Так, на думку волонтерів, громадськість недостатньо поінформована стосовно...| Київської області та України | Kiev Time