Національний музей історії України розпочинає проводити щоденні безоплатні авторські екскурсії.

Проект запровадили з нагоди святкування 100-річчя Української революції 1917–1921 років, а також для того, аби якомога більше наших співгромадян дізналися про перипетії періоду виникнення і боротьби за існування першої у ХХ ст. української держави.

Відтепер щодня об 11:00 та 14:00 відвідувачі центрального корпусу Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2) зможуть потрапити на безоплатну екскурсію про добу Української революції, яку проводитимуть спеціалісти з цієї теми у музеї – наукові співробітники відділів “Музей Української революції 1917–1921 років” та відділу історії України ХХ ст.

Окрім фахової розповіді відвідувачі зможуть на власні очі побачити рідкісні документи та різноманітні артефакти і пам’ятки, що належали як історичним діячам тієї епохи, а також ті, що якнайкраще передають дух тієї буремної доби.

Вхід до музею: за звичайним квитком (50 грн – повний, 30 грн – для школярів/студентів/пенсіонерів), який також дає можливість протягом 24 годин оглянути всю експозицію НМІУ та його філіалу – Музею історичних коштовностей України.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyivskyj-muzej-rozpochynaye-provodyty-shhodenni-bezoplatni-ekskursiyi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyivskyj-muzej-rozpochynaye-provodyty-shhodenni-bezoplatni-ekskursiyi-150x150.jpgKievTimeКиївКультураПодіїбезоплатні екскурсії,музейНаціональний музей історії України розпочинає проводити щоденні безоплатні авторські екскурсії. Проект запровадили з нагоди святкування 100-річчя Української революції 1917–1921 років, а також для того, аби якомога більше наших співгромадян дізналися про перипетії періоду виникнення і боротьби за існування першої у ХХ ст. української держави. Відтепер щодня об 11:00 та 14:00 відвідувачі...| Київської області та України | Kiev Time