Київські митники затримали кількасот посилок з Китаю, які були адресовані історичним персонажам, літературним героям та просто вигаданим особам, на кшталт Нестора Махна, Джека Вороб’я та Лідки Інвалідки.

Київська міська митниця затримала 201 міжнародне експрес-відправлення з HD плеєрами, відеокамерами, мобільними телефонами та різноманітними аксесуарами на загальну вартість 125 тисяч гривень. Всі відправлення надійшли з Китаю експрес-поштою. Під час здійснення митного оформлення було встановлено, що транспортні документи на 201 міжнародне відправлення містять неправдиві відомості щодо одержувачів та їх контактних номерів телефонів, а вказані адреси доставки просто не існують.

“Політ фантазії реального отримувача цієї купи посилок не обмежився літературними героями чи історичними особистостями. Практично всі отримувачі, точніше їх прізвища та імена, варті уваги: Лідка Маразматичка, Борщ Український, Кілька Путивльська, Продавець Льоха, Льошка Антошка, Лідка Інвалідка, Бім Собака, Бандит Карпенко та ряд інших, не менш дивних персон. І всі вони, якщо вірити супровідним документам до посилок, живуть в місті Путивль, щоправда, на неіснуючих вулицях в неіснуючих домівках. У цьому гуморі є й зворотній бік медалі – свідомий намір вже зовсім не вигаданої людини ухилитись від оподаткування, розбивши своє замовлення на дрібні партії”, – розповіли у ДФС.

За фактом правопорушення Київською міською митницею ДФС складено протокол. Товар правоохоронці вилучили. Наразі триває провадження. Матеріали справи будуть скеровані до суду для прийняття рішення. Варто додати, що за таке порушення митних правил фактичному отримувачу цих посилок загрожує штраф в розмірі 100 відсотків вартості товарів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/main_Fotolia_47614641_Subscription_Monthly_XXL.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/main_Fotolia_47614641_Subscription_Monthly_XXL-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналДержавна фіскальна служба України,Київська міська митницяКиївські митники затримали кількасот посилок з Китаю, які були адресовані історичним персонажам, літературним героям та просто вигаданим особам, на кшталт Нестора Махна, Джека Вороб'я та Лідки Інвалідки. Київська міська митниця затримала 201 міжнародне експрес-відправлення з HD плеєрами, відеокамерами, мобільними телефонами та різноманітними аксесуарами на загальну вартість 125 тисяч гривень. Всі відправлення надійшли...| Київської області та України | Kiev Time