У неділю, у центрі Києва ввечері сталася масова бійка біля кафе “Локанта” на Хрещатику. Учасники бійки розгромили заклад.

За словами очевидців, молоді люди влаштували погром літньої тераси за допомогою столів, стільців та інших предметів, які потрапляли під руку на майданчику, передає 112.ua.

Також у мережі з’явилося відео інциденту, на якому можна побачити, як один з учасників бійки кинув запалений фаєр у вітрину. Між тим, в поліції запевнили, що ведуть розслідування інциденту, а за підсумками бійки обійшлося без постраждалих і затриманих.

“У розважальному закладі на Хрещатику виник конфлікт між відвідувачами – киянином та іноземцем, в результаті чого сталася бійка. Постраждалих немає, нікого не затримували. Вирішується питання про внесення даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань”, – відзначили в прес-службі столичної поліції.

 

Джерело: http://kiev.segodnya.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/81_main_new.1523283657.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/81_main_new.1523283657-150x150.jpgKiev-TimeКиївбійка,Київ,ХрещатикУ неділю, у центрі Києва ввечері сталася масова бійка біля кафе 'Локанта' на Хрещатику. Учасники бійки розгромили заклад. За словами очевидців, молоді люди влаштували погром літньої тераси за допомогою столів, стільців та інших предметів, які потрапляли під руку на майданчику, передає 112.ua. Також у мережі з'явилося відео інциденту, на якому можна побачити, як...| Київської області та України | Kiev Time