16 грудня пройшов Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому мер столиці  Віталій Кличко презентував проект Генерального плану столиці.

На своїй сторінці facebook мер міста Київ Віталій Кличко опублікував відеопрезентацію проекту Генерального плану столиці, у якому зазначені головні питання, що до розвитку столиці. У презентації з`явились декілька додаткових станцій та нова гілка метро.

“Друзі! Сьогодні на Міжнародному форумі «Майбутнє Києва» представили проект Генерального плану столиці фахівцям, архітекторам та урбаністам.

Це – проект того, яким ми бачимо в подальшому вигляд і розвиток Києва. Проект, що презентував «Інститут Генплану», – це своєрідна матриця. Далі – вже на початку наступного року, стартують громадські слухання та обговорення, за результатами яких в документ вноситимуть корективи, пропозиції і зауваження громадськості. У слуханнях зможуть взяти участь усі небайдужі кияни.

Я вдячний також експертам-планувальникам з міста Лейпцига, які проаналізували основні положення проекту і надали свої висновки та рекомендації. Вдячний за оцінку проекту фахівцям Ради Європи. А також – німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ за участь і допомогу в проектах з розвитку Києва”, – прокоментував мер столиці Віталій Кличко.

Ознайомитися з проектом документу можна за посиланням http://kievgenplan.grad.gov.ua/generalnyj-plan/

мер Віталій Кличко Міжнародний форум Майбутнє Києва
Міжнародний форум “Майбутнє Києва”. На фото: мер столиці Віталій Кличко


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/12/mer-Vitalij-Klychko-Mizhnarodnyj-forum-Majbutnye-Kyyeva.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/12/mer-Vitalij-Klychko-Mizhnarodnyj-forum-Majbutnye-Kyyeva-150x150.jpgadminВладаГолосіївський районДарницький районДеснянський районДніпровський районКиївОболонський районПечерський районПодільський районСвятошинський районСолом`янський районСуспільствоШевченківський районВіталій Кличко,Генеральний план міста Київ16 грудня пройшов Міжнародний форум «Майбутнє Києва», на якому мер столиці  Віталій Кличко презентував проект Генерального плану столиці. На своїй сторінці facebook мер міста Київ Віталій Кличко опублікував відеопрезентацію проекту Генерального плану столиці, у якому зазначені головні питання, що до розвитку столиці. У презентації з`явились декілька додаткових станцій та нова...| Київської області та України | Kiev Time