У вівторок, 15 вересня, у Києві в Оболонському районі відкрили новий фонтан.

Фонтан відкрили на Оболонській площі. Відкривати фонтан приїхав міський голова Києва Віталій Кличко.

“Друзі! Відкрили після реконструкції сквер на Оболонській площі, 6 – поруч з метро “Оболонь”. До цього площа була захаращена МАФами. Ми їх прибрали.

Відновили фонтан, який був закритий “архітектурними спорудами”. Тепер водограй є родзинкою нового скверу. А ввечері радуватиме оболонців світло-музичними композиціями.

У сквері встановили сучасні лави, урни, здійснили озеленення, облаштували доріжки з ФЕМ, замінили старе освітлення на сучасне. Також облаштували полив газонів та встановили систему відеоспостереження.

Місцеві мешканці задоволені та вже йдуть сюди відпочивати з дітьми.
Наступного року зробимо для оболонців іще один цікавий об’єкт. Розпочнемо будівництво пішохідного містка з Оболонської набережної на острів Оболонський. Здійснимо також благоустрій на острові. Щоб у киян було більше чудових місць для відпочинку!

Разом з киянами і для киян робимо наше місто гарнішим і комфортнішим!”, – прокоментував подію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook мер Києва Віталій Кличко: “Київ має бути містом скверів та фонтанів, а не мафів”.

На відкритті фонтану був присутній директор КП “Київекспертиза” Михайло Хорошевський.

“Сьогодні Оболонь стала ще кращою! Разом з Київським міським головою Віталієм Кличком на Оболонський площі відкрили новий фонтан. Впевнений, він стане улюбленим місцем для відпочинку наших жителів🙂“, – зазначив Михайло Хорошевський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook: Фонтан знаходився на цьому місці ще з 90-х років, проте вже давно потребував реставрації та довгі роки був прихований численними МАФами. За ініціативою міського голови було здійснено реставрацію фонтана та озеленення площі”. 

Віталій Кличко Михайло Хорошевський Київ Оболонь відкриття фонтану

Віталій Кличко Михайло Хорошевський Київ Оболонь відкриття фонтану і скверу

Віталій Кличко Михайло Хорошевський Київ Оболонь відкриття скверу і фонтануhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Vitalij-Klychko-ta-Myhajlo-Horoshevskyj-Kyyiv-Obolon-vidkryttya-fontanu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Vitalij-Klychko-ta-Myhajlo-Horoshevskyj-Kyyiv-Obolon-vidkryttya-fontanu-150x150.jpgadminВладаКиївОболонський районСуспільствоблагоустрій,Віталій Кличко,КП “Київекспертиза”,мер Віталій Кличко,Михайло Хорошевський,Оболонський район,ОболоньУ вівторок, 15 вересня, у Києві в Оболонському районі відкрили новий фонтан. Фонтан відкрили на Оболонській площі. Відкривати фонтан приїхав міський голова Києва Віталій Кличко. 'Друзі! Відкрили після реконструкції сквер на Оболонській площі, 6 - поруч з метро 'Оболонь'. До цього площа була захаращена МАФами. Ми їх прибрали. Відновили фонтан, який був...| Київської області та України | Kiev Time