Крім Московського мосту, в Києві в рамках декомунізації перейменують кілька вулиць та дадуть назву кільком безіменним об’єктам.

У Київраді 27 листопада погодили назви для вулиць, парків, скверів та інших об’єктів, які до сих пір не були декомунізовані. Постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики прийняла ряд перейменувань столичних топонімів. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Зокрема, пропонується перейменувати:

– Московський міст – у Північний міст в Оболонському районі Києва.

– вулиця Анрі Барбюса – на вулицю Василя Тютюнника в Печерському районі;

– провулок Панфилівців – у провулок Іова Борецького в Печерському районі;

Назву отримає і безіменна площа, оточена вулицями Жилянська, Велика Васильківська та Фізкультури. Її пропонують назвати Троїцька.

Крім того, впорядковані назви деяких зелених зон столиці. Зокрема, пропонується:

– назвати сквер між вулицями Жилянська, Короленківська і Тарасівська ім’ям Димитрія Пешева;

– присвоїти скверу на вулиці Січових Стрільців, 27 назву – Канадський;

– перейменувати сквер Андрія Іванова між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка і Бутишевим провулком у сквер Латвійський;

– уточнити назву Парк відпочинку Оболонь в урочищі Наталка, а саме – дати йому ім’я Парк Наталка;

– перейменувати парк Дружби народів у парк Муромець.

Крім того, комісія з питань культури погодила повернення Комсомольському масиву історичної назви Північно-Броварський і мікрорайону Чапаєвка – історичної назви Віта-Литовська.

Для набуття чинності ці зміни ще мають підтримати депутати під час пленарного засідання Київради.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/50042-1_large.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/50042-1_large-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільстводекомунізація,московський містКрім Московського мосту, в Києві в рамках декомунізації перейменують кілька вулиць та дадуть назву кільком безіменним об'єктам. У Київраді 27 листопада погодили назви для вулиць, парків, скверів та інших об'єктів, які до сих пір не були декомунізовані. Постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики прийняла ряд перейменувань...| Київської області та України | Kiev Time