Нд. Чер 23rd, 2024
Увага шахраї

Останнім часом в Україні почастішали випадки, коли аферисти без відома власника переоформляють документи на нерухоме майно. Особливо активізувалися шахраї після відкриття електронного Державного реєстру прав на нерухоме майно.

Увага шахраї Як стверджують фахівці, протягом останніх років спостерігалися сотні несанкціонованих втручань у Держреєстр, внаслідок яких були зроблені зміни власників не тільки квартир, але й земельних ділянок і промислових та комерційних об’єктів.

Такі випадки є і в Борисполі. За словами Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука, в місті діє злочинне угруповання, яка вишукує такі об’єкти і потім їх переоформляє на підставних осіб.

На засіданні виконкому Бориспільської міської ради 18 січня було вирішено звернутися до вищого керівництва правоохоронних органів щодо захисту майнових прав українців.

«Прикро, але на сьогодні українці не захищені від шахрайських дій щодо нерухомості. Будинок, ділянка, квартира – все це може буде переоформлене без відома власника, і практично ніхто не застрахований від цього. Підставою для шахрайських дій може бути підроблений висновок архітектури, який державний реєстратор потім оформляє в Державний кадастр. У Борисполі таких випадків вже понад десяток. Навіть після того, як нам через суд вдалося скасувати такі рішення, шахраї не були притягнуті до кримінальної відповідальності. Тому пропоную звернутися до Міністерства Юстиції і Міністерства внутрішніх справ щодо термінового втручання і вирішення цієї справи на державному рівні», — наголосив мер.

Звернення буде підготовлене і зачитане на сесії Бориспільської міської ради 5 березня.

По матеріалам ВісникRelated Post