За допомогою фішингу киянин відбирав у власників доступ до їх персональних сторінок, після чого вимагав за нього гроші. 

Про це повідомляє прес-центр Департаменту кіберполіції.

Крім персональних сторінок, він також орієнтувався на профілі Інтернет-магазинів у соціальній мережі “Instagram”. Використовуючи фейкові сторінки та електронні листи, нібито від адміністрації “Instagram”, зловмисник отримував доступ до зазначених сторінок. Після чого надсилав потерпілим Email-повідомлення, в яких пропонував за 10 тисяч гривень розблокування сторінки.

Оперативники з кіберполіції провели санкціонований обшук за місцем проживання хакера. У його помешканні виявлено комп’ютерну техніку та мобільні телефони з різними сім картками, які зловмисник використовував для реєстрації фейкових доменних імен. Також, у квартирі вилучено блокнот з чорновими записами, де зловмисник записував усі операції по руху коштів.

Поліцейські встановлюють осіб, які стали жертвами дій зловмисника. Вилучену комп’ютерну техніку направлено до експертного центру для проведення усіх необхідних експертиз. Після отримання її результатів буде вирішено питання щодо оголошення киянину про підозру.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/229971.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/229971-150x150.jpgadminКиївКриміналСуспільствоЗа допомогою фішингу киянин відбирав у власників доступ до їх персональних сторінок, після чого вимагав за нього гроші.  Про це повідомляє прес-центр Департаменту кіберполіції. Крім персональних сторінок, він також орієнтувався на профілі Інтернет-магазинів у соціальній мережі “Instagram”. Використовуючи фейкові сторінки та електронні листи, нібито від адміністрації “Instagram”, зловмисник отримував доступ до зазначених сторінок....| Київської області та України | Kiev Time