Внаслідок профілактичних робот, які проводитиме “Київводоканал”, якість води знизиться.

Як повідомила прес-служба “Київводоканалу”,  з 23:00 5 грудня до 6:00 6 грудня в будинках на декількох вулицях Оболонського району будуть проводитися профілактичні роботи, через які можливе зменшення тиску у водопровідних мережах.

Зокрема, мова йде про вулиці Архипенка, 12/3, Йорданська, проспект Степана Бандери, Оболонську 2б, Героїв Сталінграду, 2.

Зазначається, що прочистка здійснюється після опівночі, щоб не створювати незручності мешканцям будинків. Але упродовж промивання мереж киянам не рекомендують користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Київводоканал” звітував про якість питної води в столиці.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo46668.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/photo46668-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районСуспільствоПАТ "АК "Київводоканал"Внаслідок профілактичних робот, які проводитиме 'Київводоканал', якість води знизиться. Як повідомила прес-служба 'Київводоканалу',  з 23:00 5 грудня до 6:00 6 грудня в будинках на декількох вулицях Оболонського району будуть проводитися профілактичні роботи, через які можливе зменшення тиску у водопровідних мережах. Зокрема, мова йде про вулиці Архипенка, 12/3, Йорданська, проспект Степана Бандери, Оболонську...| Київської області та України | Kiev Time