Щоб приховати нелегальну діяльність, зловмисники обшили цистерну зі скрапленим газом металевими листами.

В Оболонському районі столиці діяла підпільна автогазозаправна станція, яка реалізовувала скраплений газ невідомого походження. Про це повідомили в прес-службу прокуратури Києва.

“Встановлено, що за відсутності будь-яких дозвільних документів на вказаній заправці здійснювалася реалізація скрапленого газу невідомого походження. При цьому з метою приховування нелегальної діяльності цистерна із скрапленим газом була ззовні обшита металевими листами”, – повідомили в прокуратурі.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до організації нелегального бізнесу. За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, уповноваженими органами здійснено демонтаж нелегального газозаправного пункту та розпочато досудове слідство у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києво-Святошинському районі троє іноземців напали на АЗС, намагаючись повернути паливо, за яке не заплатив власник заправки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/21372.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/21372-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналОболонський районнелегальна АЗС,прокуратура КиєваЩоб приховати нелегальну діяльність, зловмисники обшили цистерну зі скрапленим газом металевими листами. В Оболонському районі столиці діяла підпільна автогазозаправна станція, яка реалізовувала скраплений газ невідомого походження. Про це повідомили в прес-службу прокуратури Києва. 'Встановлено, що за відсутності будь-яких дозвільних документів на вказаній заправці здійснювалася реалізація скрапленого газу невідомого походження. При цьому...| Київської області та України | Kiev Time