На Південному мосту обмежать рух транспорту до кінця місяця. Про це повідомляє прес-служба КК «Київавтодор» на своїй сторінці у Facebook.

З 7 по 30 квітня у зв’язку з виконанням ремонту деформаційних швів на естакадному з’їзді з Південного мосту у напрямку Наддніпрянського шосе буде частково обмежено рух транспорту у першій смузі руху.

Корпорація «Київавтодор» просить вибачити за тимчасові незручності та з розумінням поставитися до труднощів трафіку, пов’язаних з виконанням ремонтних робіт.

Нагадаємо, у Солом’янському районі перекриють рух на 4 дні.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Pivdennomu-mostu-do-kintsya-kvitnya-budut-provodyty-remontni-roboty.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Pivdennomu-mostu-do-kintsya-kvitnya-budut-provodyty-remontni-roboty-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільство"Київавтодор",обмежений рух транспорту,Південний міст,Ремонтні роботиНа Південному мосту обмежать рух транспорту до кінця місяця. Про це повідомляє прес-служба КК «Київавтодор» на своїй сторінці у Facebook. З 7 по 30 квітня у зв’язку з виконанням ремонту деформаційних швів на естакадному з’їзді з Південного мосту у напрямку Наддніпрянського шосе буде частково обмежено рух транспорту у першій смузі...| Київської області та України | Kiev Time