Ср. Тра 22nd, 2024

На Подолі встановили новий міні-символ столиці

В історичному центрі міста встановили вже четвертий міні-символ столиці. Раніше вулиці вже прикрасили бронзовими каштаном, київським тортом та котлетою по-київськи. Сьогодні на Подолі з’явилось київське сухе варення.

“В 14-17 столітті в кожному будинку столиці варили київське сухе варення. Можливо вже зараз не всі знають, що це таке взагалі. Сьогодні ми знаємо цей продукт під словом “цукати”. Історики можуть підтвердити, що раніше наше варення везли з Києва, як сувенір…”, – розповідає розробниця скульптурки Юлія Бевзенко.

Три місяці роботи, мармурова підставка та консолі, якій більше 200 років – це все вже можна знайти на Андріївському узвозі, 2Д.

“Ми нічого не придумали та нічого не вигадували. Ми просто повернули історичну річ на своє законне місце.”, – каже скульптор Марко Галенко.

Пані Юлія розкрила секрет та розказала, що всього у столиці планують встановити 12 міні-символів. До того ж, авторка попросила киян створити легенду для скульптури київського варення. Мешканці столиці вже почали активно пропонувати свої ідеї.

“Якщо потерти скульптурку, буде солодке і щасливе життя”, – така пропозиція прозвучала від киянки Олени Королюк.

Повідомляє Вечірній КиївRelated Post