Фестиваль «Всі разом – за сім’ю!» стартував сьогодні на Поштовій площі. Більше 60 локацій, серед яких і сімейне консультування, і б’юті-догляд для мам, і розваги для малечі, і можливість поспілкуватися з кінологами-поліцейськими та їхніми підзахисними.
Руслан Кухарчук, голова оргкомітету фестивалю «Всі разом – за сім’ю!», зазначає:

“Такі фестивалі проходять з 2010 року. На Поштовій площі фестиваль відбувається вже в третій раз. Мета – захід з вільним, безкоштовним доступом, який асоціюється з сімейною тематикою, а не з пивом. Сім’я – це свято. Ми забезпечуємо майданчик для корисного дозвілля. Цього року такі фестивалі проходять у 50 містах України.”

Близько 60% шлюбів в Україні розпадаються. На думку пана Кухарчука, основна причина цього – неготовність до сімейного життя, нездатність виходити з кризових ситуаціях та егоїзм.

На Поштовій площі проходить фестиваль сімейних цінностей На Поштовій площі проходить фестиваль сімейних цінностей На Поштовій площі проходить фестиваль сімейних цінностей

Локації були рекламного напряму, наприклад приватна профорієнтаційна школа проводила безкоштовне заняття для дітей, на якому розповідала про різні професії. Або релігійного – представники різних релігійних організацій пояснювали жінкам, що аборт – це вбивство. Жінкам наглядно демонстрували, як виглядає плід на різних термінах вагітності.

На Поштовій площі проходить фестиваль сімейних цінностей

Але більшість локацій були розважальними – батути для дітей та гірки, розвиваючі ігри та конкурси. Також всі бажаючи мали змогу поспілкуватися з сімейними консультантами.

На Поштовій площі проходить фестиваль сімейних цінностей

Діти мали вже традиційне задоволення на масових заходах – можливість посидіти за кермом поліцейського автомобіля. А поліцейський кінолог Анна дозволила усім бажаючим погладити свого чотирилапого партнера – Капрала, вівчарка, віком 1 рік. На запитання, якими якостями повинен володіти службовий собака, Анна відповідає:

“Цей собака – пошуковий, працює за слідом. Такий пес повинен бути соціалізованим, не боятися пострілів, мати міцну психіку.”

На Поштовій площі проходить фестиваль сімейних цінностей

Фестиваль триватиме 2 дні – 9 та 10 червня.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-Poshtovij-ploshhi-prohodyt-festyval-simejnyh-tsinnostej6.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-Poshtovij-ploshhi-prohodyt-festyval-simejnyh-tsinnostej6-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїПодільський районСуспільствоВсі разом – за сім’ю!,Поштова площа,ФестивальФестиваль «Всі разом – за сім’ю!» стартував сьогодні на Поштовій площі. Більше 60 локацій, серед яких і сімейне консультування, і б’юті-догляд для мам, і розваги для малечі, і можливість поспілкуватися з кінологами-поліцейськими та їхніми підзахисними. Руслан Кухарчук, голова оргкомітету фестивалю «Всі разом – за сім’ю!», зазначає: 'Такі фестивалі проходять з 2010...| Київської області та України | Kiev Time