У зв’язку з спекотною погодою й неочікуваним настанням літа, «Київзеленбуд» оголосив про дострокове закриття виставки тюльпанів.

“Шановні кияни та гості міста! У зв’язку з нетиповими погодними умовами для цієї пори року, період цвітіння тюльпанів на Співочому полі Печерського ландшафтного парку завершився. Тому з 7 травня вхід на територію Співочого поля, де тривала виставка «Навколо світу», безкоштовний! На жаль, при тривалій дії температури понад 25 °C у період цвітіння у тюльпанів спостерігається різке скорочення вегетації. Проте на Співочому полі залишаються фотозони та інші розваги. Сподіваємося на ваше розуміння!”, – говориться у повідомленні.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-Spivochomu-poli-dostrokovo-zakryly-vystavku-tyulpaniv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-Spivochomu-poli-dostrokovo-zakryly-vystavku-tyulpaniv-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствовиставка тюльпанів,дострокове закриття,Співоче полеУ зв’язку з спекотною погодою й неочікуваним настанням літа, «Київзеленбуд» оголосив про дострокове закриття виставки тюльпанів. 'Шановні кияни та гості міста! У зв’язку з нетиповими погодними умовами для цієї пори року, період цвітіння тюльпанів на Співочому полі Печерського ландшафтного парку завершився. Тому з 7 травня вхід на територію Співочого поля,...| Київської області та України | Kiev Time