Можливість покататися зі снігових гірок та подивитися на виставку льодових скульптур обійдеться киянам у 50 гривень.

З 15 грудня по 30 січня на Співочому полі в Києві працюватиме новорічне містечко з гірками для катання, виставка льодових скульптур та контактний зоопарк. Про це повідомили у прес-службі “Київзеленбуду”.
Повідомляється, що в містечку функціонуватимуть три 70-метрові гірки для дорослих і три 30-метрові гірки для дітей. Вхід на територію фестивалю вийде відвідувачам у 50 грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вогні на головній новорічній ялинці України запалять в день Святого Миколая, 19 грудня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/lauluvaljak_joepera_4jj0378.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/lauluvaljak_joepera_4jj0378-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоноворічне містечко,Співоче полеМожливість покататися зі снігових гірок та подивитися на виставку льодових скульптур обійдеться киянам у 50 гривень. З 15 грудня по 30 січня на Співочому полі в Києві працюватиме новорічне містечко з гірками для катання, виставка льодових скульптур та контактний зоопарк. Про це повідомили у прес-службі 'Київзеленбуду'. Повідомляється, що в містечку функціонуватимуть три...| Київської області та України | Kiev Time