Ср. Тра 22nd, 2024

На столичному Печерську вилучили немовля з неблагополучної родини (фото, відео)

Новонароджена дівчинка разом зі своїми батьками проживала в антисанітарних умовах. Для проведення медичного огляду та надання допомоги дитину помістили до дитячого відділення Київської міської клінічної лікарні.

У ході профілактичного відпрацювання Печерського району в поле зору правоохоронців потрапила жінка, яка йшла по вулиці з дитячим візком. Вона перебувала в стані алкогольного сп’яніння та курила цигарку: поліцейські зупинили її для перевірки.

Як розповів начальник сектору ювенальної превенції Печерського управління поліції Сергій Ващенко, раніше молоду жінку позбавили батьківських прав за невиконання обов’язків щодо виховання двох старших дітей: 3-річного хлопчика і 2-річної дівчинки. Зараз 23-річна мати проживає разом із 33-річним батьком дитини у підсобній кімнаті одного з під’їздів на бульварі Лесі Українки.

«Ми разом із працівниками служби у справах дітей перевірили умови проживання родини. У помешканні був безлад, відчувався запах горілки та цигарок, всюди розкидані речі, бруд та антисанітарія. А відтак склали акт обстеження житлово-побутових умов родини», – повідомив правоохоронець.

Окрім того, поліцейські склали на батьків адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також провели профілактичну бесіду з подружжям, попередивши про кримінальну відповідальність.

«Оскільки побутові умови родини загрожували здоров’ю та життю немовляті, ми прийняли рішення про негайне вилучення дівчинки із сім’ї. Немовля направили до дитячого відділення лікарні для перевірки стану здоров’я. Тож ми закликаємо людей не бути байдужими і негайно реагувати на невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей. Із відповідною інформацією прохання звертатися на спецлінію лінію 102.», – зауважив Сергій Ващенко.

Повідомляє 14 червня відділ комунікації поліції Києва.Related Post