В КМДА врахували недавні недопрацювання та пообіцяли не допустити сміттєвого коллапсу.

Під час новорічних та різдвяних свят в Києві комунальники цілодобово прибиратимуть сміття. Про це в ефірі телеканалу NewsOne повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

“Під час ліквідації снігопаду 17-19 грудня ми відпрацювали всі організаційні заходи і врахували всі недопрацювання. Ми введемо цілодобову роботу комунальників, щоби в подальшому не допустити проблем з вивезенням сміття”, – заявив Пантелеєв.

Також заступник голови КМДА закликав киян святкувати безпечно – зокрема, відповідально використовувати піротехніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві збираються встановити спеціальні контейнери для збирання небезпечних для навколишнього середовища відходів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/06.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/06-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКМДА,сміття в КиєвіВ КМДА врахували недавні недопрацювання та пообіцяли не допустити сміттєвого коллапсу. Під час новорічних та різдвяних свят в Києві комунальники цілодобово прибиратимуть сміття. Про це в ефірі телеканалу NewsOne повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. 'Під час ліквідації снігопаду 17-19 грудня ми відпрацювали всі організаційні заходи і врахували всі недопрацювання. Ми введемо...| Київської області та України | Kiev Time