У Києві юнак зробив дивну крадіжку. В ледь натягнутій панчосі на голові злодій викрав килимок з-під офісної будівлі.

Про це повідомляє «Київ Оперативний».

Відзначається, що інцидент стався на вулиці Сирецькій, 5.

«У нас тут злочин століття і злочинець століття на одному відео! Сирецька 5, корпус 3 (вхід з боку Скляренко), в ніч з 24 на 25 квітня вкрали килимок під офісною будівлею. Хлопчина ходив навколо килимка, пробував, знімається він, а потім, через хвилин 15, повернувся з панчохою на голові, забувши його одягнути, як годиться, скрутив килимок і втік», – розповіли на сторінці спільноти.

На відео зафіксовано, як чоловік ходить навколо килимка, намагається усунути з місця і йде. Потім злодій повертається в ненатягнутій до кінця на голові панчосі, скручує килимок і забирає його з собою.

«Сміх і гріх», – пишуть вони. «Що у нього на голові? Спеціальна амуніція для злочинів…» – здивувалися користувачі. «Людині спати ні на чому», – припустили в мережі.

У нас тут преступление века и преступник века на одном видео! Сырецкая 5, корпус 3 (вход со стороны Скляренко), в ночь с 24 на 25 апреля украли коврик под офисным зданием. Парниша ходил вокруг коврика, пробовал, снимается ли он, а потом через минут 15 вернулся с чулком на голове, забыв его одеть, как полагается, скрутил коврик и убежал.

Gepostet von Киев Оперативный am Donnerstag, 26. April 2018

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-vulytsi-Syretskij-yunak-zrobyv-dyvnu-kradizhku.-Video.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-vulytsi-Syretskij-yunak-zrobyv-dyvnu-kradizhku.-Video-150x150.pngKievTimeКиївПодіїСуспільствовулиця Сирецька,килимок,крадіжкаУ Києві юнак зробив дивну крадіжку. В ледь натягнутій панчосі на голові злодій викрав килимок з-під офісної будівлі. Про це повідомляє «Київ Оперативний». Відзначається, що інцидент стався на вулиці Сирецькій, 5. «У нас тут злочин століття і злочинець століття на одному відео! Сирецька 5, корпус 3 (вхід з боку Скляренко), в ніч...| Київської області та України | Kiev Time