На вулиці Дмитрівській у Шевченківському районі столиці над будівлею офісу телеканалу “Інтер” помітили дим. 

Про це повідомляє ГО “Зірка” на своїй сторінці у Facebook. “Телеканал “Інтер” зараз”, – йдеться у підписі під світлиною.

Як повідомлялось, 9 травня під телеканалом “Інтер” проходить акція “Національного корпусу”, до якої долучилися близько 70 осіб. Раніше у мережі з’явилося відео епізоду “святкового концерту з нагоди Дня перемоги” на каналі «Інтер», в якому один з ведучих Андрій Доманський виголошує промову в стилі російської пропаганди.

“Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельної ходи в нашій столиці, де кожен метр просочений кров’ю наших співвітчизників”, – сказав ведучий у супроводі оплесків за кадром.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відреагувала на скандальний уривок з концерту каналу “Інтер” до 9 травня, закликавши не розколювати суспільство.

“УНІАН”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Nad-budivleyu-ofisu-telekanalu-Inter-pomityly-dym.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Nad-budivleyu-ofisu-telekanalu-Inter-pomityly-dym-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїдым,телеканал ІнтерНа вулиці Дмитрівській у Шевченківському районі столиці над будівлею офісу телеканалу 'Інтер' помітили дим.  Про це повідомляє ГО 'Зірка' на своїй сторінці у Facebook. 'Телеканал 'Інтер' зараз', - йдеться у підписі під світлиною. Як повідомлялось, 9 травня під телеканалом 'Інтер' проходить акція 'Національного корпусу', до якої долучилися близько 70 осіб. Раніше...| Київської області та України | Kiev Time