Чт. Лип 25th, 2024

Наробив бешкету і втік: на Трьохсвятительскій прибирали наслідки визволення Саакашвілі

Прихильники Саакашвілі, які напередодні з боєм виривали з рук закону свого лідера, лишили на вулиці Трьохсвятительскій вивернуту бруківку, розбиті урни та купи сміття.

Комунальні служби Києва сьогодні, 6 грудня, приводили до ладу вулицю Трьохсвятительску та ліквідували наслідки заворушень, які відбулись тут напередодні. Робітникам довелося прибирати непотріб, який мітингувальники, намагаючись облаштувати барикаду, повикидали зі сміттєвих баків, ліквідувати уламки урн та бетонних клумб, які розбили учасники заворушень.

Довелося комунальникам і відновлювати пошкоджене дорожнє покриття, оскільки мітингувальники частково розібрали бруківку на Трьохсвятительській.

Нагадаємо, вчора, 5 грудня, у центрі столиці, спецпідрозділ “Альфа” проводив затримання Міхеїла Саакашвілі, через що на вулиці Трьохсвятительській відбулися сутички між правоохоронцями та прихильниками лідера “Руху нових сил”.

Пізніше повідомлялося, що МВС України оголосило Міхеїла Саакашвілі у розшук як особу, яка переховується від органів влади.

 Related Post