В обох випадках пильні кияни, які викликали рятувальників, помилилися, переплутавши з пожежею витік масла з авто та сприйнявши пар за дим.

Ані “загоряння” автівки на Поштовій площі, ані дим з вікна дитячого садка в Подільскому районі Києва не були пожежами. Про це повідомили в прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуації.

В першому випадку через низьку температуру сильно парувало масло, що витікло з автомобіля, в другому – співробітники дитячого садка відкрили вікно для того, щоб випустити з кухні закладу зайву пару. Втім, і самі кияни, і оперативники відреагували оперативно.

“Можемо одразу спростувати цю інформацію. Дійсно, о 9:29 до нас надійшов виклик, що горить автомобіль на Набережно-Хрещатицькій. Наші підрозділи миттєво виїхали до місці події і з’ясувалося, що там у одного автомобіля витекло масло з мотора і через те, що висока температура, була пара. Без подальшого горіння. Тобто наша допомога не надавалася, ми зафіксували виклик як хибний. Власник автомобіля викликав евакуатор,” – повідомили у прес-службі.

Також, повідомляється, що приблизно в той самий час був виклик за адресою Братська 7/11. Це територія дитячого садка і хтось повідомив про те, що там йде дим. На місці з’ясувалось, що дітям просто готували їсти і з кухні йшла пара, тож і цей виклик зафіксували як хибний.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок масштабної пожежі на Київщині вигоріло одразу два багатоквартирних будинки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/317245.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/317245-150x150.jpgYuliyaКиївПодільський районГУ ДСНС,пожежаВ обох випадках пильні кияни, які викликали рятувальників, помилилися, переплутавши з пожежею витік масла з авто та сприйнявши пар за дим. Ані 'загоряння' автівки на Поштовій площі, ані дим з вікна дитячого садка в Подільскому районі Києва не були пожежами. Про це повідомили в прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуації. В...| Київської області та України | Kiev Time