Чт. Тра 23rd, 2024

Нічна атака: окупанти обстріляли Харків, вибухи пролунали у Києві та Львівській області

У низці областей України оголошена повітряна тривога в ніч проти 25 травня.

Сирени пролунали в Києві та Київській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій, Львівській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях. На Луганщині та в тимчасово окупованому Криму повітряна тривога оголошена поки що постійно.

Моніторингові паблики повідомили про політ дронів-камікадзе з півночі у напрямку Київської та Чернігівської областей. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у своєму Telegram закликав не ігнорувати повітряну тривогу.

“У Київській області небезпека застосування ворожих БПЛА. Сили ППО вже працюють. Перебувайте в укритті до закінчення повітряної тривоги. Подбайте про власну безпеку та рідних”, – заявили у Київській ОВА.

Незабаром у КМВА наголосили, що сили ППО працюють на підступах до Києва. У ніч проти четверга, 25 травня, вибухи під час повітряної тривоги пролунали в Києві та у Львівській області. Про це повідомляють місцеві мешканці та пабліки.  А голова Тернопільської ОВА Володимир Труш закликав жителів регіону не ігнорувати повітряну тривогу та пройти в укриття.  В той же час голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що Харків і область – під ворожим обстрілом.Related Post