Справжня новорічна казка завітала до мешканців селища Водогін, що в Оболонському районі столиці.  І,  треба сказати, свято вдалося на славу!

Улюблені герої мультфільмів підготували усілякі веселощі та активні розваги для дітлахів, вражаюче шоу влаштували інопланетні роботи-трансформери, а вогняні чарівники змусили затамувати подих навіть дорослих.

Окрім того, як вже повелося, головною родзинкою заходу стала  довгоочікувана зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою, які привітали усіх присутніх теплими побажаннями, а  малечу ще й солодкими подарунками.

Щирий дитячий сміх, дотепні жарти, жваві танці та  бурхливі оплески створили неперевершену та незабутню атмосферу свята.

Слід зазначити, що новорічна вистава відбулась за підтримки компанії «ZIM Capital Group», яка вже другий рік поспіль реалізовує на території селища низку надважливих проектів щодо соціально-економічного та культурного розвитку.

«Ми  намагаємось усіляко сприяти покращенню умов життя місцевого населення, зокрема додати більше яскравих фарб у буденність людей. Також,  такі свята єднають громаду!» – зауважив представник забудовника  Андрій Кривушенко, та підкреслив, що компанія  і надалі  буде приймати активну участь у житті Водогону.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/DSC_4268-1024x684.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/DSC_4268-150x150.jpgadminКиївКультураОболонський районПодіїСуспільствоZIM Capital Group,Водогін,ВодогонСправжня новорічна казка завітала до мешканців селища Водогін, що в Оболонському районі столиці.  І,  треба сказати, свято вдалося на славу! Улюблені герої мультфільмів підготували усілякі веселощі та активні розваги для дітлахів, вражаюче шоу влаштували інопланетні роботи-трансформери, а вогняні чарівники змусили затамувати подих навіть дорослих. Окрім того, як вже повелося, головною родзинкою заходу стала...| Київської області та України | Kiev Time