Незаконні забудовники рвуться до влади. Історія кандидата Олександра Горобця, який накрав грошей на найбільш корумпованому підприємстві “Укрспирт” і забудував Софіївську Борщагівку висотками.

Дивіться у сюжеті:

Нагадаємо Олександр Горобець, який є кандидатом від партії “Слуга народу” по 95 округу, раніше потрапив до скандалу через підтримку найбільш скандальних місцевих забудовників.

Разом з Горобцем на зустріч з виборцями у селищі Ворзель приїхав одіозний Олексій Зіневич, який є фігурантом кримінальних проваджень по незаконному виділенню землі в Лісовій Бучі та скандальний забудовник Віктор Крупій.

Віктор Крупій відомий тим, що працював довіреною особою в Ігоря Вишнякова – забудовника з компанії BGM, яка кинула людей-інвесторів житлового комплексу “Благодатний”. Після цього Крупій як забудовник “кинув” людей, які купили квартири у скандальному житловому комплексі “Голд Сіті” в Бучі. Наразі обидві справи розслідує поліція та прокуратура.

Сам Олександр Горобець є відомим забудовником, працює заступником ТОВ “Сфера житлобуд”, яка забудовує ЖК “Софіївська сфера”.

Коли місцеві жителі Ворзеля почали задавати питання про те, чому Горобець приховує те, що він забудовником, на місцевих накинувся скандальновідомий Олексій Зіневич, якого в регіоні називають “Льоша Зіна”.

Олексій Зіневич є фігурантом кримінальних проваджень, якого звинувачують у розкраданні землі Бучанської громади. Протягом останніх років Зіневич на підставних осіб (родичів та співробітників) отримав у Лісовій Бучі понад 1,6 га землі лісового фонду. Він огородив цю територію чотирьохметровим парканом разом із ділянками, які належать до комунальної власності, а також загородив одну з вулиць міста Буча. Дерибан Зіневичем землі наразі розслідує Національна поліція, Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України. Раніше Зіневича звинувачували в боротьбі зі свободою слова, в недопуску журналістів на заходи, в блокуванні провайдером “Бест” новинних інтернет-видань.

Місцеві мешканці висловили побоювання, що якщо забудовник та “слуга народу” Горобець користується підтримкою найбільш скандальних забудовників та дерибанщиків землі, то після потрапляння до парламенту, Горобець “прикриє” кримінальні провадження цих людей, а тисячі обманутих Крупієм інвесторів залишаться без житла.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Oleksandr-Gorobets.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Oleksandr-Gorobets-150x150.pngadminБучаВишневеВорзельГостомельІрпіньКиївКиївська областьКриміналПодіїПолітикаСуспільствовыборы 2019,ЖК "Софіївська сфера",Олександр Горобець,Олексій ЗіневичНезаконні забудовники рвуться до влади. Історія кандидата Олександра Горобця, який накрав грошей на найбільш корумпованому підприємстві “Укрспирт” і забудував Софіївську Борщагівку висотками. Дивіться у сюжеті:  Нагадаємо Олександр Горобець, який є кандидатом від партії 'Слуга народу' по 95 округу, раніше потрапив до скандалу через підтримку найбільш скандальних місцевих забудовників. Разом з Горобцем на...| Київської області та України | Kiev Time