Поліцейські  завітали   до учнів спеціалізованої школи №85: дітям розповіли про їх права та обов’язки, а також наголосили на необхідності дотримання правил поведінки під час проїзду у метро.

Інспектор  ювенальної превенції  управління поліції в метрополітені  Світлана Бершадська розповіла учням про  правопорушення, які найчастіше скоюють підлітки. Окрім того, обговорили тему булінгу: що це, як попередити таке явище і що робити, коли дитина опинилася в епіцентрі цькування та насмішок.

Звісно приділили увагу і заходам безпеки під час проїзду в метро.  Поліцейська нагадала  дітям, як вони повинні діяти  під час виявлення підозрілих предметів: не приймати самостійних рішень, не зачіпати пакунок, а натомість відразу повідомити про його виявлення співробітникам поліції та станції метро.

«Зустрічі із дітьми, розповіді про реальні життєві ситуації, у яких опиняються їхні однолітки, дозволяють краще зрозуміти школярів, почути їх і бути почутими ними. Така невимушена комунікація однозначно сприяє побудові дружніх стосунків у їхніх шкільних колективах, а це – найкраща профілактика будь-яких правопорушень», – зазначила інспектор ювенальної превенції  Світлана Бершадська.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/metroprowbesid1204183.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/metroprowbesid1204183-150x150.jpegKiev-TimeКиївКиїв,профілактична бесіда,школаПоліцейські  завітали   до учнів спеціалізованої школи №85: дітям розповіли про їх права та обов’язки, а також наголосили на необхідності дотримання правил поведінки під час проїзду у метро. Інспектор  ювенальної превенції  управління поліції в метрополітені  Світлана Бершадська розповіла учням про  правопорушення, які найчастіше скоюють підлітки. Окрім того, обговорили тему булінгу: що...| Київської області та України | Kiev Time