За інформацією правоохоронців, неповнолітній посварився з прийомними батьками, після чого втік з дому.

Вчора ввечері до Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення від опікунів, про те, що їх син пішов з дому та місце його знаходження невідоме. На пошуки дитини були відразу зорієнтовані наряди патрульних.

У розмові з поліцейськими прийомні батьки зазначили, що хлопець з ними посварився, залишив свій мобільний телефон та пішов з дому. Під час комплексу розшукових заходів співробітники поліції опитали друзів та знайомих зниклого хлопчика.

Сьогодні поліція розшукала неповнолітнього втікача: він знаходився у квартирі свого приятеля на  Троєщині. Жодних протиправних дій відносно дитини скоєно не було.

Хлопця повернули батькам та провели з ним профілактичну бесіду щодо правил поведінки, які підлітки повинні знати і дотримуватися, щоб не стати об’єктом злочинних дій. – Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ArticleImage_130427-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/ArticleImage_130427-1-150x150.jpgKiev-TimeДніпровський районКиївдитина,Поліція,пошукЗа інформацією правоохоронців, неповнолітній посварився з прийомними батьками, після чого втік з дому. Вчора ввечері до Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення від опікунів, про те, що їх син пішов з дому та місце його знаходження невідоме. На пошуки дитини були відразу зорієнтовані наряди патрульних. У розмові з поліцейськими прийомні батьки зазначили,...| Київської області та України | Kiev Time