Упродовж двох тижнів працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції та прокуратури припинили діяльність 46 гральних закладів, що маскувалися під оператора лотерей.

Лише 13 грудня оперативники Нацполіції та слідчі прокуратури Києва провели заходи з протидії гральному бізнесу та припинили діяльність 12 підпільних закладів у Деснянському, Святошинському та Шевченківському районах столиці.  Всі вони працювали під вивісками оператора лотерей, а в деяких гральних залах навіть існувала так звана “VIP-зона” для постійних гравців, повідомляють у Департаменті захисту економіки Нацполіції.

“Всі приміщення були обладнанні комп’ютерною технікою, на якій, за допомогою введення цифрового коду, гравці намагалися “зірвати” “джек-пот”. На випадок появи “небажаних візитерів”, “касу” час від часу забирав кур’єр, приміщення по периметру були обладнані камерами. Крім того, у разі великої кількості гравців, на вулиці виставляли “спостережний пост”, який завчасно міг попередити про появу поліцейських”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, працівники Управління захисту економіки у місті Києві та Голосіївського Управління поліції провели санкціоновані обшуки ще в 7-х гральних закладах, під час яких вилучили 503 одиниці грального обладнання, понад 37 тисяч гривень, “чорнові” записи.

Усього протягом двох тижнів правоохоронці припинили діяльність 46 гральних закладів, що маскувалися під оператора лотерей, вилучили 1932 одиниці грального обладнання та понад 280 тисяч гривень. Загальна вартість вилученої техніки становить понад 4 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Солом’янському районі столиці поліція “накрила” підпільне казино.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/learn-volatility-slots-to-play.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/learn-volatility-slots-to-play-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналнелегальній гральний заклад,поліція КиєваУпродовж двох тижнів працівники Департаменту захисту економіки Нацполіції та прокуратури припинили діяльність 46 гральних закладів, що маскувалися під оператора лотерей. Лише 13 грудня оперативники Нацполіції та слідчі прокуратури Києва провели заходи з протидії гральному бізнесу та припинили діяльність 12 підпільних закладів у Деснянському, Святошинському та Шевченківському районах столиці.  Всі вони працювали...| Київської області та України | Kiev Time