Інформація щодо неправомірних дій була розміщена в мережі Інтернет.

Під час моніторингу інформаційних сторінок працівники поліції виявили матеріал, у якому дописувач розповідав про порушення законодавства: на концерт в один із нічних клубів прийшли відвідувачі із нацистськими татуюваннями та стягами зі свастикою.

За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ст.436-1 (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України, за якою передбачене покарання – обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

Проводяться слідчі (розшукові) дії для встановлення усіх обставин події та притягнення винних осіб до відповідальності.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/189229-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/189229-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналнацистська символіка,Поліція,порушення законодавстваІнформація щодо неправомірних дій була розміщена в мережі Інтернет. Під час моніторингу інформаційних сторінок працівники поліції виявили матеріал, у якому дописувач розповідав про порушення законодавства: на концерт в один із нічних клубів прийшли відвідувачі із нацистськими татуюваннями та стягами зі свастикою. За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ст.436-1 (Виготовлення,...| Київської області та України | Kiev Time