Завдання правоохоронців – не допустити провокацій та конфліктів.

Під телеканалом на вулиці Дмитрівській у Шевченківському районі проходить акція «Національного корпусу», до якої долучилися близько 70 осіб. Учасники розклеїли листівки на фасаді будівлі.

«Поліція охороняє громадський порядок і своєю присутністю забезпечує охорону від радикальних і провокативних дій. Правоохоронці реагуватимуть на будь-які порушення та діятимуть відповідно до чинного законодавства», – наголосив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/72_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/72_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоакція,Київ,Поліція,телеканалЗавдання правоохоронців – не допустити провокацій та конфліктів. Під телеканалом на вулиці Дмитрівській у Шевченківському районі проходить акція «Національного корпусу», до якої долучилися близько 70 осіб. Учасники розклеїли листівки на фасаді будівлі. «Поліція охороняє громадський порядок і своєю присутністю забезпечує охорону від радикальних і провокативних дій. Правоохоронці реагуватимуть на будь-які порушення...| Київської області та України | Kiev Time