На пакунок із небезпечними предметами натрапили випадкові перехожі, які із спеціальним магнітом шукали там затонулі речі.

Близько 20-ї години вчора, 29 квітня, правоохоронці отримали повідомлення від чоловіка про те, що він виловив у воді відро та пакунок із патронами та гранатами.

На місце події прибули вибухотехніки та слідчо-оперативна група. При огляді речей виявили предмети, схожі на чотири корпуси гранат, запали, п’ять тротилових шашок, десять пострілів для підствольного гранатомета, п’ять магазинів до автомата та понад 1500 патронів різного калібру. Усе це відправили для проведення експертизи.

Матеріали внесені до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Оперативники працюють над встановленням власника вилучених предметів.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/825917_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/825917_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналбоєприпаси,Київ,Поліція,Труханів острівНа пакунок із небезпечними предметами натрапили випадкові перехожі, які із спеціальним магнітом шукали там затонулі речі. Близько 20-ї години вчора, 29 квітня, правоохоронці отримали повідомлення від чоловіка про те, що він виловив у воді відро та пакунок із патронами та гранатами. На місце події прибули вибухотехніки та слідчо-оперативна група. При огляді...| Київської області та України | Kiev Time