В аеропорту “Бориспіль” затримали міжнародну групу наркодилерів, які намагалися перевезти 6 кг білого порошку

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на прес-службу Нацполіції у Київській області.

Організатором групи виявився 42-річний громадянин Туреччини. Він керував усіма потоками та безпосередньо постачав кокаїн на територію України. Залучив ще одного свого 60-річного співвітчизника – мешканця Київщини. Той опікувався постачанням наркотиків, забезпечував зберігання та перевезення кокаїну, зв’язувався з іноземними наркоторговцями.

Залучили до оборудок і 28-річного мешканця Одещини. Він вербував кур’єрів через соцмережі. За роботу обіцяли $3-7 тис. Координував роботу зі спільниками – в Парагваї, Бразилії та Еквадорі.

Усіх членів міжнародної злочинної групи – двох іноземців та трьох українців – арештували. Розпочате кримінальне провадження, затриманим загрожує до 12 років за ґратами із конфіскацією майна.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/142079-1024x743.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/142079-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналСуспільствоБориспіль,наркоторговці,ПоліціяВ аеропорту 'Бориспіль' затримали міжнародну групу наркодилерів, які намагалися перевезти 6 кг білого порошку Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на прес-службу Нацполіції у Київській області. Організатором групи виявився 42-річний громадянин Туреччини. Він керував усіма потоками та безпосередньо постачав кокаїн на територію України. Залучив ще одного свого 60-річного співвітчизника...| Київської області та України | Kiev Time