Житель Київщини о п’ятій ранку чекав потяг на платформі центрального залізничного вокзалу. До нього підійшли троє невідомих, бризнули в обличчя газом із балончика, побили та відібрали рюкзак із особистими речами.

Потерпілий звернувся до правоохоронців та надав їм опис зовнішності зловмисників. Після розшукових заходів нападників затримали та доставили до відділу поліції на станції «Київ-Пасажирський».

З’ясувалося, що підозрювані знаходяться у розшуку за скоєння майнових злочинів.

Під час проведення слідчих дій потерпілий впізнав усіх трьох.

Чоловікам загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/two_column_LaS4eT2Z.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/two_column_LaS4eT2Z-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналвокзал,Київ,нападЖитель Київщини о п’ятій ранку чекав потяг на платформі центрального залізничного вокзалу. До нього підійшли троє невідомих, бризнули в обличчя газом із балончика, побили та відібрали рюкзак із особистими речами. Потерпілий звернувся до правоохоронців та надав їм опис зовнішності зловмисників. Після розшукових заходів нападників затримали та доставили до відділу поліції...| Київської області та України | Kiev Time