Троє осіб перекинулися на човні та зникли. Відбулося це 8 квітня на Дніпрі в районі острова Жуків.

Коли правоохоронці отримали інформацію, що на острові перебувають люди, які потребують допомоги, туди негайно прибув службовий катер. Працівники поліції ретельно обстежили територію, де стався нещасний випадок. Згодом рятувальники та водолази розпочали пошуки зниклих.

Через деякий час знайшли човен, на якому перевернулися люди. На цей час не припиняються пошукові роботи. Створені спеціальні робочі групи, які продовжують обстежувати акваторію річки Дніпро.

Поліція зареєструвала подію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство) з додатковою кваліфікацією – нещасний випадок.

Працівники поліції в річковому порту “Київ” встановлюють всі обставини цієї події та спільно із рятувальниками продовжують пошукові роботи.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Kyeve-vozle-ostrova-ZHukov-perevernulas-lodka.-Spasately-yshhut-lyudej.-Foto.-Vydeo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/V-Kyeve-vozle-ostrova-ZHukov-perevernulas-lodka.-Spasately-yshhut-lyudej.-Foto.-Vydeo-150x150.jpgKiev-TimeКиївДніпро,КиївТроє осіб перекинулися на човні та зникли. Відбулося це 8 квітня на Дніпрі в районі острова Жуків. Коли правоохоронці отримали інформацію, що на острові перебувають люди, які потребують допомоги, туди негайно прибув службовий катер. Працівники поліції ретельно обстежили територію, де стався нещасний випадок. Згодом рятувальники та водолази розпочали пошуки зниклих. Через деякий...| Київської області та України | Kiev Time