Міського голову столиці просять якнайскоріше визначитися зі строками демонтажу даного елементу радянської символіки.

Шпиль на даху житлового будинку в центрі Києва досі прикрашає радянська зірка, яка має бути демонтована відповідно до закону про декомунізацію. На це порушення закону увагу столичної влади звернув один з депутатів Київради, повідомляє видання Киеввласть.

“До мене неодноразово зверталися жителі Києва зі скаргами на наявність в центрі столиці на даху житлового будинку, який знаходиться за адресою: вул. Хрещатик, 25, декоративного шпилю з радянською зіркою”, – йдеться в тексті звернення депутата Київради Юрія Сиротюка.

Сиротюк відзначив, що даний елемент радянської символіки порушує Закон України “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки”, який діє с березня 2015 року.

Також депутат звернувся до міського голови столиці Віталія Кличка із проханням пояснити причину зволікання, назвати відповідальних за нього та визначитися зі строками демонтажу забороненої символіки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві збираються “декомунізувати” щит відомого пам’ятника “Батьківщина-мати”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/20180319122407.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/20180319122407-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільстводекомунізація,КиїврадаМіського голову столиці просять якнайскоріше визначитися зі строками демонтажу даного елементу радянської символіки. Шпиль на даху житлового будинку в центрі Києва досі прикрашає радянська зірка, яка має бути демонтована відповідно до закону про декомунізацію. На це порушення закону увагу столичної влади звернув один з депутатів Київради, повідомляє видання Киеввласть. 'До мене...| Київської області та України | Kiev Time