25 днів та 700 балонів з фарбою американська художниця витратила на те, щоб прикрасити будівлю управління поліції Печерського району Києва вражаючим муралом.

Людина, яка допомагає квітці прорасти з купи мотлоху – мурал з таким сюжетом днями з’явився на стіні управляння поліції Печерського району Києва по вулиці Московській, 30. Його авторкою стала американська художниця BKfoxx, яку на створення стріт-арту із саме таким сюжетом надихнула пісня “Rise Up in the Dirt” виконавця Voxtrot.

Куратор проекту  “Art United Us”, в рамках якого була виконана робота, на своїй сторінці в Facebook повідомив, що вся робота над масштабною картиною зайняла 25 днів, а на її виконання художниці знадобилося 700 балонів фарби.

Нагадаємо, раніше художник із Коста-Ріки Мата Руда створив у Києві мурал із портретом поетеси Лесі Українки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/mural2-fit-701x467.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/mural2-fit-701x467-150x150.jpgYuliyaКиївПечерський районСуспільствомурал Rise Up in the Dirt,проект  "Art United Us"25 днів та 700 балонів з фарбою американська художниця витратила на те, щоб прикрасити будівлю управління поліції Печерського району Києва вражаючим муралом. Людина, яка допомагає квітці прорасти з купи мотлоху - мурал з таким сюжетом днями з'явився на стіні управляння поліції Печерського району Києва по вулиці Московській, 30. Його авторкою...| Київської області та України | Kiev Time