9 травня на Співочому полі відбудеться ярмарка виробів ветеранів.

Відвідувачі зможуть посмакувати кавою від ветеранів АТО, скуштувати сири, придбати медову продукцію, купити картини.

Цього року до ярмарку долучилися волонтери.

“Захід стане ще цікавішим завдяки нашим невгамовним дівчаткам з Кухарської Сотні Столиці та невтомним дівчатам-Світлячкам, які вже четвертий рік поспіль плетуть сітки на фронт”, – обіцяють організатори.

З 13:00 до 17.00 триватиме концерт, на час якого вхід на територію парку буде безкоштовний. Також у програмі – квести для дітей, борщ, можливість вплести стрічку в перемогу з Світлячками, а також майстер-класи, фотовиставка жінок-військових.

“Вечірній Київ”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Riznomanitni-majster-klasy-ta-kava-vid-veteraniv-ATO-na-Spivochomu-poli.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Riznomanitni-majster-klasy-ta-kava-vid-veteraniv-ATO-na-Spivochomu-poli-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствоветерани АТО,Співоче поле,ярмарка9 травня на Співочому полі відбудеться ярмарка виробів ветеранів. Відвідувачі зможуть посмакувати кавою від ветеранів АТО, скуштувати сири, придбати медову продукцію, купити картини. Цього року до ярмарку долучилися волонтери. 'Захід стане ще цікавішим завдяки нашим невгамовним дівчаткам з Кухарської Сотні Столиці та невтомним дівчатам-Світлячкам, які вже четвертий рік поспіль плетуть сітки на...| Київської області та України | Kiev Time