Нд. Чер 16th, 2024
Київ Автомайдан кияни проти володимира зеленського та слуг народуКиїв Автомайдан кияни проти володимира зеленського та слуг народу
“РУКИ ГЕТЬ ВІД КИЄВА ТА КИЯН!”, – під таким гаслом до “слуг народу”. 18 листопада під стіни Верховної Ради України збираються вийти кияни, щоб відстояти свої конституційні права.

Відповідна інформація про захід з’явилася на сторінці “АвтоМайдан – AutoMaidan” у соціальній мережі facebook:

РУКИ ГЕТЬ ВІД КИЄВА ТА КИЯН!
Приходь та підтримай загальнокиївський флешмоб!
ЗЕ – ДИКТАТОРИ вирішили забрати Київ у киян!
Кияни мають право обирати собі владу!
Кияни мають право працювати та достойно жити!
Кияни проти узурпації влади і тиску на місцеве самоврядування та бізнес!
Закон про столицю, збільшення податків, наступ на інтереси киян – все це лише початок згортання демократії в Україні.
Зелена влада продовжує забирати наші права!
Вони хочуть керувати столицею попри те, що їх не обирали! Хочуть поставити керувати містом смотрящого від Офісу Президента.
1210
Не дозволимо ЗЕленій шоблі вирішувати за нас, як нам жити!
Виходимо на загальнокиївський флешмоб під стіни Верховної Ради Уукраїни і нагадаємо слугам про наші права!
Збираємось у четвер, 18 листопада, в 9:30 в Маріїнському парку. (біля Площі Конституції)
Скажемо “слугам”: геть руки від Києва та киян!

Нагадаємо, що Верховна Рада України може ухвалити в другому читанні так званий “Закон про столицю”, який розділить посади міського голови Києва та голови КМДА, які сьогодні обіймає чинний мер Віталій Кличко. У фракції “Слуга народу” прогнозують, що новий закон набуде чинності вже до кінця 2021 року.

Дана ініціатива не є новою, адже закон про столицю в першому читанні ухвалили ще 2019 року, його ініціатором був бувший міністр культури Олександр Ткаченко.

На засіданні профільного комітету 20 жовтня Кличко заявив, що новий закон про столицю, якщо його ухвалювати, не повинен порушувати конституційних прав жителів столиці.

“Разом із тим, законопроєкт не повинен містити норм, що послаблюють повноваження місцевого самоврядування у місті Києві, надані йому на момент місцевих виборів, та які скорочують термін роботи діючої ради”, – сказав Віталій Кличко на комітеті.

Мер Києва наголосив, що закон про столицю не повинен передбачати скасування власних виконавчих органів Київської міської ради, а його ухвалення має відбуватися із дотриманням цінностей парламентаризму та врахуванням правової автономії місцевого самоврядування.

“Новий закон про столицю, якщо його ухвалювати, не повинен порушувати конституційних прав мешканців столиці та принципів місцевого самоврядування”– заявив Віталій Кличко.


Related Post