Співробітники Служби безпеки України викрили п’ять «анонімів», які здійснили неправдиві повідомлення з погрозами терористичного характеру.

Прес-центр СБ України повідомляє: «У Деснянському районі Києва оперативники спецслужби затримали місцеву мешканку, яка у стані алкогольного сп’яніння вигадала історію про «мінування» житлового будинку”.

Також  СБУ викрила 3-х жителів з різних районів Києва, які неправдиво повідомляли про мінування однієї з адміністративних держустанов», – йдеться у повідомленні.

Було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України і всім затриманим оголошено підозру у скоєнні злочину.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1__295_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1__295_650x410-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналзлочин,Київ,СБУСпівробітники Служби безпеки України викрили п'ять «анонімів», які здійснили неправдиві повідомлення з погрозами терористичного характеру. Прес-центр СБ України повідомляє: «У Деснянському районі Києва оперативники спецслужби затримали місцеву мешканку, яка у стані алкогольного сп'яніння вигадала історію про «мінування» житлового будинку'. Також  СБУ викрила 3-х жителів з різних районів Києва, які неправдиво повідомляли...| Київської області та України | Kiev Time