Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно з Генпрокуратурою України викрили на хабарі керівників двох управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у місті Києві.

Правоохоронці встановили, що двоє полковників служби цивільного захисту, порушуючи встановлений порядок реалізації списаного транспорту, здійснили підробку документів щодо фіктивної утилізації автомобілю ЗІЛ. Авто посадовці планували незаконно продати за ціною металобрухту третій особі. При цьому різницю між сумою «продажу» та ринковою вартістю автотранспорту у розмірі 125 тисяч гривень зловмисники вимагали через керівника одного із районних підрозділів ДСНС столиці, на балансі якого знаходиться техніка.

Оперативники спецслужби затримали обох посадовців на робочих місцях під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Затриманим повідомлено про підозру в скоєнні злочину та вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Про це повідомляє 4 червня прес-центр СБ України. https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/13_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/13_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївКриміналСуспільствоГЕНПРОКУРАТУРА,керівники ГУ ДСНС,Київ,корупція,СБУ,хабарСпівробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно з Генпрокуратурою України викрили на хабарі керівників двох управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у місті Києві. Правоохоронці встановили, що двоє полковників служби цивільного захисту, порушуючи встановлений порядок реалізації списаного транспорту, здійснили підробку документів щодо фіктивної утилізації...| Київської області та України | Kiev Time