В Шевченківському районі Києва відповідно до рішення КМДА в зимові місяці облаштують пункти обігріву та надання першої медичної допомоги безпритульним.

У Шевченківському районі Києва потурбувались про безпритульних – протягом зими тут діятиме соціальна патрульна група, яка виявлятиме безхатченків і надаватиме їм медичну та соціальну допомогу. Крім того, як повідомили в Шевченківській районній адміністрації, на території району за рядом адрес діятимуть стаціонарні пункти обігріву, де кожного, хто звертатиметься буде забезпечено склянкою гарячого чаю, печивом або сухариками.

Пункти надання соціальної та медичної допомоги розташовані адресами:
– вул. Сальського Володимира (вул. Котовського), 33 – працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00
– вул. Половецька, 14-16 – працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00
– вул. Ванди Василевської, 11-А – працює цілодобово

Також у Територіальному центрі та у районній Організації Товариства Червоного Хреста безпритульним при потребі пообіцяли допомогти з одягом та взуттям.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/4954.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/4954-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоШевченківський районбезхатченки,мобільні пункти обігрівуВ Шевченківському районі Києва відповідно до рішення КМДА в зимові місяці облаштують пункти обігріву та надання першої медичної допомоги безпритульним. У Шевченківському районі Києва потурбувались про безпритульних - протягом зими тут діятиме соціальна патрульна група, яка виявлятиме безхатченків і надаватиме їм медичну та соціальну допомогу. Крім того, як повідомили в Шевченківській...| Київської області та України | Kiev Time