70 депутатів Київради проголосували за перейменування.

Київрада підтримала перейменування станції Київського метрополітену “Петрівка”- відтепер вона називатиметься “Почайна”. Це рішення на пленарному засіданні підтримали 70 з 86 депутатів, повідомляє прес-служба Київради.

Нову назву отримала і “Куренівсько-Червоноармійська” (синя) лінія метрополітену, яку перейменували на  “Оболонсько-Теремківську”.

“Попередня назва відображала лише початковий проект лінії, і нині вона не проходить через місцевість Куренівку. Друга частина назви (“Червоноармійська”) перестала відповідати надземній топоніміці після перейменування станції “Червоноармійська” на “Палац Україна” 1993 року. Окрім того, у листопаді 2014 року вулиці Червоноармійській повернули історичну назву Велика Васильківська”, – повідомили у Київраді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві планують декомунізувати щит пам’ятника “Батьківщина-мати”, зрізавши з нього радянський герб.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/315377.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/315377-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільстводекомунізація,Київрада,Київський метрополітен,перейменування,станція метро "Петрівка"70 депутатів Київради проголосували за перейменування. Київрада підтримала перейменування станції Київського метрополітену 'Петрівка'- відтепер вона називатиметься 'Почайна'. Це рішення на пленарному засіданні підтримали 70 з 86 депутатів, повідомляє прес-служба Київради. Нову назву отримала і 'Куренівсько-Червоноармійська' (синя) лінія метрополітену, яку перейменували на  'Оболонсько-Теремківську'. 'Попередня назва відображала лише початковий проект лінії, і нині вона...| Київської області та України | Kiev Time