Про зникнення 5-річної дитини мати дізналися, коли ввечері повернулася з роботи. П’яний чоловік не нічого не пам‘ятав, тож жінка негайно звернулася за допомогою до поліції.

Близько 17-і години до Дніпровського управління поліції зателефонувала місцева жителька з повідомленням про зникнення її 5-річного сина. Жінка додала, що у дитячому садочку виховательки підтвердили відсутність дитини у закладі.

Як розповів начальник сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції Олег Остапчук, до розшуку хлопчика залучили усі служби та підрозділи, правоохоронці поспілкувалися із батьками дитини, опитали сусідів, можливих свідків та встановили хронологію подій. У результаті поліцейським стало відомо імовірне місце перебування хлопчика – і вони вирушили на адресу.

«Ми з’ясували, що напередодні батько разом із дитиною поїхав на Русанівку до друзів. Там він вживав алкоголь, але згодом поїхав додому, а сина забув у гостях. Увесь час дитина перебувала у квартирі з товаришами чоловіка по чарці, протиправних дій відносно хлопчика ніхто не вчиняв, а огляд медиків підтвердив, що із ним усе гаразд», – повідомив правоохоронець.

Раніше родина не потрапляла у поле зору правоохоронців. Мати дитини працює у місцевому кафе, батько останнім часом не працював і зловживав спиртними напоями.

«На батьків склали протоколи за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), а на чоловіка додатково – за ст.175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та ст.178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом залишення дитини у небезпеці та злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною», – додав Олег Остапчук.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/dneprodutuna240418-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/dneprodutuna240418-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналСуспільстводитина,Київ,п'яний батько,ПоліціяПро зникнення 5-річної дитини мати дізналися, коли ввечері повернулася з роботи. П’яний чоловік не нічого не пам‘ятав, тож жінка негайно звернулася за допомогою до поліції. Близько 17-і години до Дніпровського управління поліції зателефонувала місцева жителька з повідомленням про зникнення її 5-річного сина. Жінка додала, що у дитячому садочку виховательки підтвердили відсутність дитини...| Київської області та України | Kiev Time