Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Головному управлінні Національної поліції у місті Києві відбулася зустріч керівництва поліції та ветеранського активу.

Заступник начальника столичної поліції Віктор Нечитайло привітав присутніх ветеранів та наголосив на важливості їх подвигу.

«Свій безцінний, життєвий і професійний досвід ветерани, на долю яких випали нелегкі воєнні та повоєнні часи, щедро передають молодим поколінням поліцейських. У кожного з них за плечима цікаве життя, повне гострих сюжетів правоохоронної служби. І під час таких зустрічей оживають спогади і з’являється блиск в очах. Ми ж бажаємо їм міцного здоров’я», –  зауважив Віктор Нечитайло.

Від імені керівництва поліції Києва ветеранам вручили квіти та грошові премії.

Загальну святкову атмосферу доповнювали спогади Голови ветеранської організації Анатолія Кулікова, який ще раз наголосив на тому, що без подвигу присутніх сивочолих, мужніх чоловіків не було б вчора, сьогодні і завтра.

Повідомляє відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/veteran4-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/veteran4-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоветирани,вітання,Київ,ПоліціяНапередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Головному управлінні Національної поліції у місті Києві відбулася зустріч керівництва поліції та ветеранського активу. Заступник начальника столичної поліції Віктор Нечитайло привітав присутніх ветеранів та наголосив на важливості їх подвигу. «Свій безцінний, життєвий і професійний досвід ветерани, на долю яких випали нелегкі воєнні...| Київської області та України | Kiev Time