Активісти запропонували перейменувати столичну вулицю Жукова на честь «батька незалежності» України та колишнього народного депутата Левка Лук’яненка, який помер після тривалої хвороби 7 липня.

Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради.

“Поблизу с.Хотів Києво-Святошинського району, де він мешкав останній період життя, немає великих вулиць, які доречно було б найменувати на честь цього визначного творця нашої історії. Тому пропоную, щоб на його честь було перейменовано саме вулицю маршала Жукова”, – пояснює автор петиції Олег Домашевський.

Як нагадує активіст, герой України, автор «Акта проголошення незалежності України» Левко Лук’яненко (1928-2018) народився у Городнянському районі Чернігівщини. А вулиця Жукова пролягає по Лісовому масиву, тобто з боку малої батьківщини відомого дисидента.

Левко Лук’яненко помер у віці 90 років. Прощання з діячем триватиме 9 та 10 липня у його будинку в Хотові. Поховають Левка Григоровича на Байковому кладовищі.

Нарешті дружина Левка Надійка прийняла остаточне рішення: у понеділок з Левком можна попрошатися в його будину, в…

Gepostet von Володимир Яворівський am Sonntag, 8. Juli 2018

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Stolychnu-vulytsyu-hochut-perejmenuvaty-na-chest-kolyshnogo-deputata.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Stolychnu-vulytsyu-hochut-perejmenuvaty-na-chest-kolyshnogo-deputata-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствовулиця Жукова,перейменуванняАктивісти запропонували перейменувати столичну вулицю Жукова на честь «батька незалежності» України та колишнього народного депутата Левка Лук’яненка, який помер після тривалої хвороби 7 липня. Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради. 'Поблизу с.Хотів Києво-Святошинського району, де він мешкав останній період життя, немає великих вулиць, які доречно було б найменувати на...| Київської області та України | Kiev Time