Київський метрополітен розповів про результати боротьби з незаконними торгівельними площами: загалом було демонтовано 172 малі архітектурні форми.

“Столична підземка завершує роботу з демонтажу МАФів, що не відповідають діючим Правилам пожежної безпеки. Наразі демонтовано 172 об’єкти. Також проходить перевірка дотримання умов використання орендованих за діючими договорами торгівельних та рекламних площ.”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, співробітники підземки продовжують виявляти місця стихійної торгівлі на територіях, у тому числі на входах до станцій та підземних переходах, та повідомляти про це в районні управління поліції.

Про період, за який розчистили підземку від місць стихійної торгівлі, не повідомляється.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3f4fec0a855-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/5b3f4fec0a855-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільстводемонтаж МАФів,Київ,метрополітен,Стихійна торгівляКиївський метрополітен розповів про результати боротьби з незаконними торгівельними площами: загалом було демонтовано 172 малі архітектурні форми. 'Столична підземка завершує роботу з демонтажу МАФів, що не відповідають діючим Правилам пожежної безпеки. Наразі демонтовано 172 об’єкти. Також проходить перевірка дотримання умов використання орендованих за діючими договорами торгівельних та рекламних площ.', - йдеться...| Київської області та України | Kiev Time